• 602237197
  • 888055054
  • Pn. - Pt. 11:00 - 18:00 | Bydgoszcz - Toruń

Mobilny Punkt Pobrań

Badania w kierunku SARS-CoV-2 w Twojej firmie

W wyniku połączenia sił Laboratoriów Medycznych Vitalabo oraz LabDrive powstał MOBILNY PUNKT POBRAŃ przeznaczony do badań w kierunku SARS-CoV-2 - wykonywanych w terenie.
biuro2.jpg

Badania w firmie

Badając cały zespół lub określoną grupę pracowników w Państwa zakładach pracy, wspólnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracowników oraz potwierdzamy bezpieczeństwo miejsca pracy, co wskazuje na zaangażowanie i społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Badania pracowników

Badania wykonywane w takim trybie dedykujemy pacjentom, którzy nie wykazują objawów klinicznych infekcji (gorączka, kaszel, duszność), ale podejrzewają, że ze względu na tryb pracy mogło dojść do kontaktu z chorym na COVID-19 lub potrzebują wyniku w innych celach (np. przekroczenie granic).
cdc-k0krntqcjfw-unsplash-1.jpg

Wyniki odbierzesz on-line

Testy przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa przez zespół specjalistów, który pobiera materiał do badań na terenie firmy, a wyniki przekazuje w formie elektronicznej on-line.

covidgrapf.png

Badania w kierunku SARS-CoV-2

Zalecamy badania w panelach, poszerzających diagnostykę w kierunku COVID-19 o dodatkowe parametry, które najczęściej ulegają zmianie w przypadku tej infekcji.
Zestawy badań opracowano na podstawie dotychczasowych naukowych doniesień, będących wynikiem obserwacji grupy z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.


Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami i potrzebami opracujemy dla Państwa dopasowaną propozycję zestawu badań.

Wynik w języku angielskim

Dodatkowo oferujemy wynik badania oraz zaświadczenie lekarskie w języku angielskim do badania wykrywającego wirusa SARS-CoV-2 metodą Real Time RT-PCR.
wyniki.jpg
Zadzwon do Labdrive

Zamów mobilny punkt pobrań

W celu zamówienia mobilnego punktu pobrań do siedziby firmy prosimy kontaktować się z przedstawicielem medycznym.

735 275 995

Przeciwwskazania do badania przeciwciał anty-SARS-CoV-2 w klasach IgM/IgA i IgG.: Badania przeciwciał anty-SARS-CoV-2 nie powinny być wykonywane u osób, u których objawy infekcji (kaszel, gorączka itp.) lub kontakt z osobą podejrzaną o COVID-19 miał miejsce w ciągu ostatnich 7-10 dni, ponieważ wynik prawdopodobnie będzie ujemny pomimo, iż pacjent może chorować na COVID-19. Uzyskane wyniki ujemne mogą być niekonkluzywne, a tacy pacjenci mogą być chorzy na COVID-19 i stanowić zagrożenie epidemiologiczne. W takim przypadku zalecane jest wykonanie badania wymazu z dróg oddechowych techniką Real Time RT-PCR, ponieważ przeciwciała w tak krótkim czasie mogły jeszcze się nie wytworzyć i badanie serologiczne nie jest miarodajne.

Osoby z objawami infekcji (kaszel, gorączka itp.) nie powinny zgłaszać się na pobranie do naszych punktów.

Pacjenci z objawami infekcji koniecznie powinni zgłosić się do konsultacji i ewentualnej diagnostyki do wytypowanej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej lub na Szpitalnym Oddziale Zakaźnym.

Labdrive.pl

Badania laboratoryjne w Twoim domu. Przyjedziemy do Twojego domu, firmy czy biura, na miejscu pobieramy materiał który jest przekazywany do laboratorium Vitalabo.
Wyniki większości badań sprawdzisz już tego samego dnia.

Aktualności

©2023 Labdrive.pl - Vitalabo Laboratoria Medyczne

Szukaj